O mnie - MM-WARTA

Przejdź do treści

O mnie

Firma  "MM" UBEZPIECZENIA & FINANSE Małgorzata Majewska istnieje nieprzerwanie od 2003 roku!

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową. W swojej ofercie mamy szeroki wachlarz ubezpieczeń. Współpracujemy z wieloma  towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki temu zamiast tracić  czas na szukanie po całym mieście odpowiedniego ubezpieczenia, w jednym miejscu, dzięki przeprowadzonej przez nas szczegółowej analizy, w ciągu kilkunastu minut poznacie Państwo szczegółową, dopasowaną do  Państwa potrzeb ofertę.

W skrócie:
 • dopasujemy polisę do Twoich potrzeb
 • oszczędzimy Twój czas, gdyż w jednym miejscu poznasz wszystkie wiodące na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe
 • rozkładamy polisy na raty miesięczne
 • pamiętamy o Twoich ratach i wznowieniach wysyłając do Ciebie informację przed upływem terminu polisy
 • dzięki bogatej ofercie, nawet początkujący kierowcy mogą liczyć na atrakcyjną składkę
 • chętnie pomożemy przy wypisywaniu formularzy, składaniu wypowiedzeń i zgłaszaniu szkód
 • analizujemy kondycję finansową współpracujących z nami Towarzystw Ubezpieczeniowych
 • korzystając z naszych usług dostajesz liczne gratisy i rabaty
 • wspieramy instytucje i osoby prywatne, których los nie jest nam obcy
 • zapraszamy do współpracy firmy działające w branży ubezpieczeniowej lub inne zainteresowane nawiązaniem kontaktu z nami
 • polecamy firmy i instytucje z którymi współpracujemy

Nowoczesne ubezpieczenia - to wygodne i proste rozwiązania - dobrane  przez doświadczonych  doradców z  dziedziny  ubezpieczeń.
Ryzyko  uszkodzenia lub utraty mienia występuje każdego dnia i może dotknąć  każdą osobę. Właśnie dlatego warto odpowiednio zabezpieczyć swój  majątek, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych skutków zdarzenia.  Ubezpieczenie to szeroka oferta nowoczesnych polis dostosowanych do  konkretnych wymagań.

Czasy ograniczonej oferty usług ubezpieczeniowych minęły na szczęście bezpowrotnie. Obecnie  dobra polisa to oferta ściśle dopasowana do klienta, zapewniająca  dokładnie takie zabezpieczenie, jakiego Państwo oczekują.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszych  biur  w Poddębicach, Uniejowie i Szadku, gdzie doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie domu , mieszkania, firmy, gwarancje ubezpieczeniowe,  posagowe, samochodu czy starannie dopasowane ubezpieczenie  na życie i wiele innych...

Dobiorą – zgodnie z życzeniem Klientaposzczególne składniki produktów ubezpieczeniowych tak, aby czuli się Państwo z naszą ofertą jak z ubraniem uszytym na miarę.

Ponadto w jednym miejscu, mają Państwo możliwość wykupienia polis, obejmujących zabezpieczenie różnych składników waszego  majątku. Podczas pierwszego spotkania możemy Państwu przedstawić ofertę ubezpieczeń - atrakcyjną, rzetelną i indywidualnie dopasowaną. Każdą  ofertę  przygotowujemy  indywidualnie  według potrzeb i  sugestii  klientów. Nasze  propozycje obejmują rozwiązania, które pozwalają poczuć komfort  związany z zabezpieczeniem mienia w razie jego utraty bądź uszkodzenia.  Warunki, jakie obejmuje ubezpieczenie mieszkania, samochodu, czy na  życie, zawsze szczegółowo omawiamy, ponieważ zależy nam: na odpowiednim dopasowaniu oferty do Państwa potrzeb oraz na świadomym podejmowaniu decyzji.

Zespół
MM Ubezpieczenia & Finanse
Małgorzata Majewska
... Zapraszamy ...
© 2003-2021 "MM" Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska.
Wróć do spisu treści